Inga-Mi Vannerus Rydgran

Inga-Mi Vannerus Rydgran
Inga-Mi Vannerus Rydgran
Inga-Mi Vannerus Rydgran
Inga-Mi Vannerus Rydgran
Inga-Mi Vannerus Rydgran
Inga-Mi Vannerus Rydgran

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

INGA-MI VANNERUS RYDGRAN, matta, rölakan, monogramsignerad "JLH", "IMV" Jönköpings Läns Hemslöjd, polyrkom mönstrad, 240 x 190 cm.

Slitage.

673352

2019-09-16