Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CHARLES RENNIE MACKINTOSH, stol, "Hill house chair", 1980-tal, svartlackerad, klädd sits, totalhöjd 140, sitthöjd 42 cm
Bruksslitage
673365
2019-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här