Anna Johanna Ångström rölakanmatta

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANNA JOHANNA ÅNGSTRÖM, matta, rölakan, "Tinto/269", signerad Å, 207 x 138 cm.

Bruksslitage.

673367

2019-09-16