Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STINA TIRÉN (1886-1951): Landskap med renar, signerad S. Tirén, olja på pannå, ca 35x27 cm
Sitter löst i ramen
673369
2019-09-04
Gör en kostnadsfri värdering här