Snuffbottles Kina 1900-tal

Snuffbottles Kina 1900-tal
Snuffbottles Kina 1900-tal
Snuffbottles Kina 1900-tal
Snuffbottles Kina 1900-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNUSFLASKOR, 12 st., glas, Kina, 1900-talets andra hälft, polykrom dekor, kalligrafi, höjd ca 6-19 cm

Nagg, slitage, vissa saknar propp

673392

2019-09-05