Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SNUSFLASKOR, 12 st., glas, Kina, 1900-talets andra hälft, polykrom dekor, kalligrafi, höjd ca 6-19 cm
Nagg, slitage, vissa saknar propp
673392
2019-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här