Sockerkaksform koppar

Sockerkaksform koppar
Sockerkaksform koppar
Sockerkaksform koppar
Sockerkaksform koppar
Sockerkaksform koppar
Sockerkaksform koppar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOCKERKAKSFORM, 1800-tal, koppar, förtennad insida, höjd ca 12, diameter 29 cm

Smärre bucklor

673394

2019-09-05