Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LUKTDOSA, silver, rokoko, graverad och godronerad dekor, invändigt med svamp, möjligen Petter Lund, Stockholm 1770, höjd 7 cm, vikt 37 g, spår av förgyllning
Inre gångjärn med skador
673395
2019-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här