Tissot SeastarSeven herrarmbandsur

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TISSOT, armbandsur, SeastarSeven, 14 k guld, 1970-tal, quartz, plexiglas, datum, länk i gulddoublé (ej original), diamter 33,5 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, slitage

673397

2019-09-04