Hans Agne Jakobsson golvlampa
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HANS AGNE JAKOBSSON, golvlampa, "Fata Morgana", Markaryd, fot och stam i förkromad metall, skärm i vitlackerad plåt, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt, höjd ca 170 cm
Bruksspår, repor, ej funktionstestad
673398
2019-09-03