Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPA, 1800-tal, senempire, förgylld och mörkpatinerad brons, höjd inkl skärm ca 51 cm
Zustandsbeschreibung
Stickkontakt saknas, omarbetad från ljusstake
673401
2019-09-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner