Bordslampa senempire

Bordslampa senempire
Bordslampa senempire
Bordslampa senempire
Bordslampa senempire
Bordslampa senempire
Bordslampa senempire
Bordslampa senempire
Bordslampa senempire

Klubbat för:

1 900 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BORDSLAMPA, 1800-tal, senempire, förgylld och mörkpatinerad brons, höjd inkl skärm ca 55 cm

Kuntoraportti

Omarbetad från ljusstake

673403

Päivämäärä:

2019-09-05