Bordslampa senempire
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BORDSLAMPA, 1800-tal, senempire, förgylld och mörkpatinerad brons, höjd inkl skärm ca 55 cm
Kuntoraportti
Omarbetad från ljusstake
673403
Päivämäärä:
2019-09-05