Matsalsmöbler
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATSALSGRUPP, 9 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av: 8 stolar samt 1 bord, höjd på bord ca 75, diameter 110, medföljer 2 iläggsskivor á 45 cm
Bruksslitage, skada på bordskivans kant
673407
2019-09-03