Matsalsmöbler

Matsalsmöbler
Matsalsmöbler
Matsalsmöbler
Matsalsmöbler
Matsalsmöbler
Matsalsmöbler
Matsalsmöbler
Matsalsmöbler
Matsalsmöbler
Matsalsmöbler
Matsalsmöbler
Matsalsmöbler
Matsalsmöbler
Matsalsmöbler

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATSALSGRUPP, 9 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av: 8 stolar samt 1 bord, höjd på bord ca 75, diameter 110, medföljer 2 iläggsskivor á 45 cm

Bruksslitage, skada på bordskivans kant

673407

2019-09-03