Läslampa

Läslampa
Läslampa
Läslampa
Läslampa
Läslampa
Läslampa
Läslampa
Läslampa
Läslampa
Läslampa
Läslampa
Läslampa

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LÄSLAMPA, 1800-tal, senempire, för 2 ljus, förgylld och patinerad brons, skärm med veckad textil, höjd ca 64 cm

Slitage, ställvisa lagningar, senare textil

673412

2019-09-05