Albrecht Dürer etsning

Albrecht Dürer etsning
Albrecht Dürer etsning
Albrecht Dürer etsning
Albrecht Dürer etsning

Klubbat för:

5 200 SEK

4 000 SEK

ALBRECHT DÜRER (Tyskland 1471-1528): "Philipp melanchthon", c.1526, etsning, ca 17,2x13 cm

Litteratur: Meder 104

Skador, fläckar, lagningar

673433

2019-09-04