Klubbat för:
5 200 SEK
4 000 SEK
ALBRECHT DÜRER (Tyskland 1471-1528): "Philipp melanchthon", c.1526, etsning, ca 17,2x13 cm
Litteratur: Meder 104
Skador, fläckar, lagningar
673433
2019-09-04