Soffbord Butlers Tray

Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray
Soffbord Butlers Tray

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, s k Butlers Tray, idegran, delvis betsad, oval avtagbar skiva med klaffar, 1900-talets slut, höjd ca 48, 149 x 90 cm

Smärre slitage

673437

2019-09-10