Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
SUNE G SVENSSON, 2 delar, glaserat lergods, signerade SGS, fat diam ca 32 cm, skål med hänklar höjd ca 14,5 cm, diam ca 21 cm
mindre nagg på undersida fat
673439
2019-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här