Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄNK, 2000-tal, enligt uppgifter Svenssons, vitlackerad trä, öppningsbar, höjd ca 42, 100x35 cm
Bruksslitage
673459
2019-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här