Bänk

Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄNK, 2000-tal, enligt uppgifter Svenssons, vitlackerad trä, öppningsbar, höjd ca 42, 100x35 cm

Bruksslitage

673459

2019-09-03