Klubbat för:
4 400 SEK
3 000 SEK
CENTURION FURNITURE, soffa, England, Chesterfield-modell, 1900-talets slut, djulphäftat skinn med lösa sittplymåer, längd ca 200 cm, sitthöjd ca 44 cm
Slitage
673460
2019-09-10