Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

4 400 SEK

3 000 SEK

CENTURION FURNITURE, soffa, England, Chesterfield-modell, 1900-talets slut, djulphäftat skinn med lösa sittplymåer, längd ca 200 cm, sitthöjd ca 44 cm

Slitage

673460

2019-09-10