Bertil Fridhagen

Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen
Bertil Fridhagen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, sminkbord/sideboard, Bodafors, 1960-tal, tredelad, dubbla hurtsar med lådor (höjd ca 72 cm, 63x45 cm), mittsektion med tre lådor (86x45 cm), spegel (96x80 cm)

Ytslitage, repor och fläckar

673464

2019-09-03