Erro, färgserigrafi

Erro, färgserigrafi
Erro, färgserigrafi
Erro, färgserigrafi
Erro, färgserigrafi
Erro, färgserigrafi
Erro, färgserigrafi

Klubbat för:

800 SEK

1 200 SEK

GUDMUNDUR ERRO, (född 1932): "To us", färgserigrafi, signerad ERRO, numrerad 103/200 och daterad 1996, motivmått ca 54 x 39 cm

673482

2019-09-05