Klubbat för:
800 SEK
1 200 SEK
GUDMUNDUR ERRO, (född 1932): "To us", färgserigrafi, signerad ERRO, numrerad 103/200 och daterad 1996, motivmått ca 54 x 39 cm
673482
2019-09-05