Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005), Komposition, signerad samt numrerad 75/99, karborundumetsning, arkmått ca 68 x 51 cm
Zustandsbeschreibung
673493
2019-09-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner