James Coignard färgetsning

James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005), Komposition, signerad samt numrerad 75/99, karborundumetsning, arkmått ca 68 x 51 cm

Zustandsbeschreibung

673493

2019-09-05