Tord Björklund "Klinte"

Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund
Tord Björklund

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 500 SEK

TORD BJÖRKLUND, karmstolar, 1 par, "Klinte", 1900-talets slut, för IKEA, stomme av förkromad metall, sits, rygg och armstöd av läder, sitthöjd ca 39 cm

Sömmarna har delvis gått upp, bruksslitage, fläckar, en stol med skador på textil under sits.

673507

2019-09-13