Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGELLAMPETTER, 1 par, senempire, troligen göteborgsarbeten, för två ljus vardera, förgyllda, dekor i pastellage, 46,5x62,5 cm
Skador, lösa prismor medföljer
673510
2019-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här