Golvur England
2019-09-11
673516
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVUR, 1800-tal, England, fodral fanérat med mahogny, urtavla märkt JN Wood Stroud, höjd ca 225 cm, medföljer två lod samt pendel
Smärre slitage, repor och märken, ej funktionstestad