William Sweetlove multipel

William Sweetlove multipel
William Sweetlove multipel
William Sweetlove multipel
William Sweetlove multipel
William Sweetlove multipel
William Sweetlove multipel
William Sweetlove multipel
William Sweetlove multipel

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WILLIAM SWEETLOVE (Belgien, född 1949): "Small cloned Penguin with water bottle", signerad och numrerad 191/300, 2013, multipel, blå återvunnen plast, höjd 41 cm

673519

2019-09-05