Gabriel De Knoop vägglampetter

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GABRIEL DE KNOOP, 1 par väggljusstakar / vägglampett, signerade GK, mått längd 12, djup 15, höjd 20 cm vardera

Proveniens: Inköpta på galleri på Götabergsgatan i Göteborg, omkring år 2000

Avsiktligt ursprungligt slitage

673520

2019-09-13