Anton Genberg, Fiskeläge på Lofoten

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANTON GENBERG (1862-1939): Fiskeläge på Lofoten, signerad A. Genberg, olja på duk, 65x92 cm

673522

2019-09-29