Soffbord teak Seffle möbelfabrik

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, ek, Svante Skogh, Seffle Möbelfabrik, 1950/1960-tal, brännstämplad, H ca 52 cm. ca 155x58 cm

673523

2019-09-10