John Ahlberg, Boulevard Edgar Quinet, Paris
Vollendet
2019-09-29
673524
| Höchstes Gebot | 14 500 SEK |
| Schätzwert | 7 000 SEK |
JOHN AHLBERG (1881-1962): Boulevard Edgar Quinet, Paris, signerad J Ahlberg, olja på duk, 50x65 cm