John Ahlberg, Boulevard Edgar Quinet, Paris

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

7 000 SEK

JOHN AHLBERG (1881-1962): Boulevard Edgar Quinet, Paris, signerad J Ahlberg, olja på duk, 50x65 cm

673524

2019-09-29