Inga Löfqviist stillben

Inga Löfqviist stillben
Inga Löfqviist stillben
Inga Löfqviist stillben
Inga Löfqviist stillben

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INGA LÖFQVIST (1900-tal): liljor, signerad Inga Löfquist och daterad -46, gouache, ca 75x56 cm

Ej examinerad ur ram

673527

2019-09-11