Sideboard Italien

Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien
Sideboard Italien

Klubbat för:

3 400 SEK

3 000 SEK

SIDEBOARD, Italien, 1900-talets första hälft, fanérad i valnöt, konturerad stenskiva, dekor av intarsia, beslag i mässing, skuren dekor, höjd ca 98, 144x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Smärre ytskador

673528

2019-09-04