Sideboard Italien
Klubbat för:
3 400 SEK
3 000 SEK
SIDEBOARD, Italien, 1900-talets första hälft, fanérad i valnöt, konturerad stenskiva, dekor av intarsia, beslag i mässing, skuren dekor, höjd ca 98, 144x50 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Smärre ytskador
673528
2019-09-04