Klubbat för:
450 SEK
800 SEK
JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005), komposition, signerad J Coignard samt numrerad 24/40, karborundumetsning, oramad, arkmått ca 57 x 75 cm
673529
2019-09-05