James Coignard färgetsning

James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning
James Coignard färgetsning

Klubbat för:

450 SEK

800 SEK

JAMES COIGNARD (Frankrike, 1925-2005), komposition, signerad J Coignard samt numrerad 24/40, karborundumetsning, oramad, arkmått ca 57 x 75 cm

673529

2019-09-05