Matbord

Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord
Matbord

Klubbat för:

750 SEK

1 000 SEK

MATBORD, valnötsfanerad skiva och ben i stål, 2 st illäggsskivor, samtida, Bolia, höjd ca 72 cm, 180x100 cm, illäggsskiva a 50 cm

Senare slipad bordsskiva, repor och bruksslitage

673537

2019-09-11