Klubbat för:
750 SEK
1 000 SEK
MATBORD, valnötsfanerad skiva och ben i stål, 2 st illäggsskivor, samtida, Bolia, höjd ca 72 cm, 180x100 cm, illäggsskiva a 50 cm
Senare slipad bordsskiva, repor och bruksslitage
673537
2019-09-11