Scroll sidenbroderi Kina

Scroll sidenbroderi Kina
Scroll sidenbroderi Kina
Scroll sidenbroderi Kina
Scroll sidenbroderi Kina
Scroll sidenbroderi Kina
Scroll sidenbroderi Kina

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCROLL, siden, Kina, 1900-talets andra hälft, broderat motiv av Shou Lao och kvinna, ca 236x81 cm

Smärre slitage

673540

2019-09-06