Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
STRYKJÄRN, RÅNJÄRN, MUNKJÄRN, SAXAR, 8 dlr, 17/1800-tal, längder ca 14-41 cm
Slitage, skador
673543
2019-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här