Diverse järn 17/1800-tal

Diverse järn 17/1800-tal
Diverse järn 17/1800-tal
Diverse järn 17/1800-tal
Diverse järn 17/1800-tal
Diverse järn 17/1800-tal
Diverse järn 17/1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

STRYKJÄRN, RÅNJÄRN, MUNKJÄRN, SAXAR, 8 dlr, 17/1800-tal, längder ca 14-41 cm

Slitage, skador

673543

2019-09-10