Textil sidenbroderi Kina

Textil sidenbroderi Kina
Textil sidenbroderi Kina
Textil sidenbroderi Kina
Textil sidenbroderi Kina
Textil sidenbroderi Kina
Textil sidenbroderi Kina

Klubbat för:

3 400 SEK

1 000 SEK

TEXTIL, siden, Kina, 1900-talets andra hälft, broderat motiv av figurer och blommor, ca 138x83 cm

Slitage

673544

2019-09-06