Scroll sidenbroderi Kina

Scroll sidenbroderi Kina
Scroll sidenbroderi Kina
Scroll sidenbroderi Kina
Scroll sidenbroderi Kina
Scroll sidenbroderi Kina
Scroll sidenbroderi Kina
Scroll sidenbroderi Kina
Scroll sidenbroderi Kina

Klubbat för:

3 000 SEK

1 500 SEK

SCROLL, siden, Kina, 1900-talets andra hälft, broderat motiv av Shou Lao med hjort mot röd fond, ca 195x71 cm

Revor, slitage

673545

2019-09-06