Klubbat för:
3 000 SEK
1 500 SEK
SCROLL, siden, Kina, 1900-talets andra hälft, broderat motiv av Shou Lao med hjort mot röd fond, ca 195x71 cm
Revor, slitage
673545
2019-09-06