Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), inslagen golfklubba, signerad Y Edelmann, numrerad 78/150, arkmått ca 120 x 83 cm
673550
2019-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här