Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016), inslagen golfklubba, signerad Y Edelmann, numrerad 78/150, arkmått ca 120 x 83 cm

673550

2019-09-05