Scroll sidenbroderi Kina

Scroll sidenbroderi Kina
Scroll sidenbroderi Kina
Scroll sidenbroderi Kina
Scroll sidenbroderi Kina
Scroll sidenbroderi Kina
Scroll sidenbroderi Kina
Scroll sidenbroderi Kina
Scroll sidenbroderi Kina

Klubbat för:

4 000 SEK

1 500 SEK

SCROLL, siden, Kina, 1900-talets andra hälft, broderat motiv av Shou Lao och kvinna, ca 180x90 cm

Slitage

673556

2019-09-06