Solur smide

Solur smide
Solur smide
Solur smide
Solur smide
Solur smide
Solur smide
Solur smide
Solur smide

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOLUR, 1900-talets första hälft, smide, höjd ca 65 cm

Smärre skador

673557

2019-09-03