Textil Kina

Textil Kina
Textil Kina
Textil Kina
Textil Kina
Textil Kina
Textil Kina
Textil Kina
Textil Kina
Textil Kina
Textil Kina
Textil Kina
Textil Kina

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TEXTIL, filttyg, Kina, 1900-talets början/första hälft, sidenbroderi av figurscen, ca 400x90 cm exkl. franskant

Revor, fläckar, skador

673561

2019-09-06