Petran & Ossipouk oljemålning

Petran & Ossipouk oljemålning
Petran & Ossipouk oljemålning
Petran & Ossipouk oljemålning
Petran & Ossipouk oljemålning
Petran & Ossipouk oljemålning
Petran & Ossipouk oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VLADIMIR PETRAN & O. OSSIPOUK (Vitryssland, Samtida): figurkomposition, diptyk, olja på duk, signerad Petran Ossopouk, daterad -96, mått ca 87x136, resp 30x30 cm

673565

2019-09-03