Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VLADIMIR PETRAN & O. OSSIPOUK (Vitryssland, Samtida): figurkomposition, diptyk, olja på duk, signerad Petran Ossopouk, daterad -96, mått ca 87x136, resp 30x30 cm
673565
2019-09-03
Gör en kostnadsfri värdering här