Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOKHYLLOR, 2 dlr, 1950-tal, gavlar i svartlackad metall, hyllplan fanerade i teak, 1 låda, ställbar höjd, H ca 50-60 cm, ca 91x36 cm
Slitage, små fanérskador
673580
2019-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här