Schatull boullearbete
Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
SCHATULL, boullearbete, troligen Frankrike, 1800-talets andra hälft, sköldpaddsimitation, inläggningar av mässing, på locket monogram, bredd 35 cm, djup ca 26 cm, höjd cas 26 cm.
Mindre skador och lagningar.
673589
2019-09-14