3 koppar med fat

3 koppar med fat
3 koppar med fat
3 koppar med fat
3 koppar med fat
3 koppar med fat
3 koppar med fat
3 koppar med fat
3 koppar med fat
3 koppar med fat
3 koppar med fat
3 koppar med fat
3 koppar med fat
3 koppar med fat
3 koppar med fat

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOPPAR med fat, 3 st, empire, omkring 1800-talets första hälft, höjd 6-9, fatens diameter ca 13-17 cm

Bruksslitage, 1 kopp med äldre lagningar kring fat, 1 kopp med spicka vid fat, nött dekor

673598

2019-09-08