1 par figuriner

1 par figuriner
1 par figuriner
1 par figuriner
1 par figuriner
1 par figuriner
1 par figuriner
1 par figuriner
1 par figuriner
1 par figuriner
1 par figuriner
1 par figuriner
1 par figuriner
1 par figuriner
1 par figuriner

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINER, 1 par, porslin, Tyskland, Potschappel-Dresden, 1900-talets första hälft, i form av musicerande par, polykrom dekor, guld, höjd ca 19 cm

Smärre slitage

673601

2019-09-03