Yrjö Edelman färglitografi

Yrjö Edelman färglitografi
Yrjö Edelman färglitografi
Yrjö Edelman färglitografi
Yrjö Edelman färglitografi
Yrjö Edelman färglitografi
Yrjö Edelman färglitografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016), inslaget paket med snöre, signerad Y Edelmann, numrerad 196/199, färglitografi, oramad, arkmått ca 62 x 86 cm

673606

2019-09-05