Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016), inslaget paket med snöre signerad Y Edelmann, numrerad 1230/1500, oramad, arkmått ca 61 x 44 cm

673608

2019-09-05