Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
800 SEK
YRJÖ EDELMANN (1941-2016), inslaget paket med snöre signerad Y Edelmann, numrerad 1230/1500, oramad, arkmått ca 61 x 44 cm
673608
2019-09-05
Gör en kostnadsfri värdering här